11 aralık 2019 istanbul at yarışı çok sürpriz tüyo

11 aralık 2019 istanbul at yarışı çok sürpriz tüyo

 

*1.AYAK:* ************* iyi gruplarda da sık sık önerdiğimiz bir isimdir. Zira yarış lehine gelişirse mutlaka adını duyuruyor. Atların son zamandaki form durumları , Pist ,mesafe ve kilo farkları her türlü sonuca açık bir koşu olduğunu gösteriyor. Çok sürpriz konumdaki *************  için de yakında bomba yapar dediler, takibe almakta fayda var.

 

*2.AYAK:* Ciddi hazırlandığı söylenen *************‘a dikkat. *************  için çok farklı bugün diyorlar, takibe alalım. Kazanma özürlü gibi gözükse de bu kez daha etkili binicisi idaresinde ************* kazanmayı başarabilir.

 

*3.AYAK:* Bugün biraz geri plana atılmış gibi gözükse de ************* uygun rakipler yanında kalitesini konuşturabilir. ************* iyi gruplarda koşup çok formda olduğunu kanıtladı, bugün de şansı çok yüksektir.

 

*4.AYAK:* Az atlı ama belirsiz şartların oluşacağı ,ayırımsız kapatılması gereken bir koşudur.

 

*5.AYAK:* ************* için bugün yarın kazanır diyorlardı.  ************* iyi formunu kazanarak süsleyemeyen ama her zaman kendini yazdıran isimlerden olup ihmale gelmez. ************* ve ************* ise sigorta amaçlı eklenebilir.

 

*6.AYAK:* İdmanlarında çok beğenilen ************* çok yakında sürpriz durumdayken kazanacaktır dikkat. Takip atımız *************  son haftaların en uygun grubuna düştü, değerlendirmesi gerekir. Son yarışına hedefli katılan ancak bekleneni veremeyen ************* bugün ters koşabilir. Diğer ahır önerisi ************* sağlam kuponlarda olsun.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.