11 ekim istanbul altılısı çok sürpriz ahırdan tüyolar

11 ekim istanbul altılısı çok sürpriz ahırdan tüyolar

11 ekim istanbul altılısı çok sürpriz ahırdan tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* ************ bir süredir takibimizde olan sürpriz bir isim. Bu tür yarışlarda patlama yapabilir dikkat. Ahır önerisi olarak gelen ************ ve ************ ile ekibinin son yarışında iddialı olduğu ancak ağır kilodan etkilenen ************ yazılmalı.

 

*2.AYAK:*  Takip atımız ************ ile işleri çok beğenilen ************ ve ************ öncelikle yazılmalı. Daha sonra ahır önerileri ************ ,************ ve ************ kuponlara eklenebilir.

 

*3.AYAK:* ************ mükemmel form durumunu koruyor. Bu gruplarda yarış lehine gelişsin gelişmesin her türlü şanslıdır. Lakin burada onu geçebilecek sürpriz konumdaki bir isim var. ************ son yarışında stili rakibinden etkilendiği için başarılı olamamıştı. Bugün dikkate alınmayacak olursa cezayı kesecektir dikkat.

 

*4.AYAK:*  ************ den sürpriz beklentileri var bu koşuda. Günün ağır favorisi ************ iyi formunu koruyor. Daha sonra da bazı taktik denemeleri yapılan ************ kuponlara eklenebilir.

 

*5.AYAK:*  İyi işlerini bu kez yansıtırsa affetmez denilen ************ ile sıkı hazırlandığı ve yakında yarış kazanacağı aktarılan ************ öncelikle yazılmalı. Sorunlarını aşamasa da sürpriz yapması muhtemel olan ************ ile tecrübeli ************ daha sonra yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Çok sürpriz konumda olan ************ dikkat bugün yarın bombayı patlatacak denildi.

 

 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu

halinde size iletilir.