11 Eylül 2018 salı günü kocaeli altılı yorumları ve ahırdan tüyo

11 Eylül 2018 salı günü kocaeli altılı yorumları ve ahırdan tüyo

11 Eylül 2018 salı günü kocaeli altılı yorumları ve ahırdan tüyo At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

11 Eylül 2018 salı günü kocaeli

1.AYAK:  ***** ahırdan önerildi. Çok iyi durumdaymış ve bugün çok koşar denildi. ***** de iyi durumları ile göze çarparken altılı ganyanın ilk ayağı için çok zor diyebiliriz. Sağlamcılar sıralamayı takip edebilirler.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK: ***** yakın zamanda kalitesini konuşturacak yarışlara başlayacak. Takip listenizede alın bugün de mutlaka yazın.  ***** yine uygun şartları bulduğundan yazılmalı. ***** için iyi duyumlar geldi yazalım. ***** ise formunu bulduğundan artık her koşusunda yazılmalı. Daha sonraki rakipleri sıralamadadır.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: ***** için çok uygun rakipler. Şu sıralar sağlam bankoların zor kazandıklarını görüyoruz, Bu safkan da normalde sağlam banko ama olur da kötü koşarsa diye sigorta amaçlı 1 at önereceğiz. Sadece sadece bu tip yarış içi şartlar oturduğunda başarılı olabilecek ***** rakip olarak değerlendirilebilir.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK: Bugün için pek güvenilmemesine rağmen kalitesi ile bu grubu geride bırakabilecek şansa sahip olan *****  favorimiz. Zor koşuyu kolaya indirmek amaçlı tek bir rakip önereceğiz, O da *****  olacaktır.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: ***** yine ciddi tutuldu ve bu kez bekleneni verebilir. İlk koşusunda pistin hiçbir yerinde işlemeyen ve adeta dön gel yapan ***** bu kez kum da dikkat edin,  ********** sağlam kuponlarda olsun.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK: Grubun kaliteli ismi ***** bu kez yarış içi şartlar da tam lehine olduğundan kazanmayı bilecektir diyor ve günün cazip bankosu olarak öneriyoruz.
BANKO: *****


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.