11 eylül 2020 Bursa altılısı sürpriz BANKO

11 eylül 2020 Bursa altılısı sürpriz BANKO

11 eylül 2020 Bursa

1.AYAK: Takip atlarımız ve bugün önerilen isimler AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bizce rakiplerine göre bugün için daha şanslı durumdalar.

2.AYAK: Bursada istikrar yakalayan AT İSMİ GİZLİ formunu koruyor. AT İSMİ GİZLİ önerilmese de yarışlarında çok farklı koşuyor. Eski abonelere hatırlar AT İSMİ GİZLİ için kazanabileceği şartlar oturduğunda bombayı patlatır demiştik zira %* afg ile bizi yanıltmamıştı. Bugün de benzer şartlar var dikkat. Boş kilolu AT İSMİ GİZLİ ve iyi durumdaki AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

3.AYAK: Şablondaki sıralamayı dikkate alınız.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu aralar çok formda, ancak yarış içi şartlar alehine gelişirse bu ve üstü mesafelerde kaybetme riski çoktur. Dolayısıyla bu durumda hemen hemen tüm isimlere şans doğacaktır.

5.AYAK: Şablondaki sıralamayı dikkate alınız.

6.AYAK: Hatırlarsınız AT İSMİ GİZLİ son yarışında takibe almamız önerilmişti zira başarısız yarışları ardından iyi bir yarış çıkararak iyi ki takibe almışız dedirtti. Bugün üstüne koyarak katılacağı bu koşuda kazanmasını bilecektir. Son yarışını sürpriz sayıp yazmayanları üzecektir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: **
2.AYAK: *****
3.AYAK: ********
4.AYAK: *******
5.AYAK: ****
6.AYAK: *

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.