11 eylül 2020 istanbul sürprizli yorum ve kupon

11 eylül 2020 istanbul sürprizli yorum ve kupon

11 eylül 2020 istanbul

1.AYAK: Ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ bugün çok koşacaktır. AT İSMİ GİZLİ ekibi ilk yarışı için çok ümitliydiler ama olmadı, bugün de iyi hazırlıkları var. İyi işlerini yansıtamayan AT İSMİ GİZLİ  her an sürpriz yapabilir. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ ve kocaelinde umut verici koşan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

2.AYAK: Önceki yarışında önerdiğimiz AT İSMİ GİZLİ için yarış içi şartlar lehine gelişirse sürpriz yapar diyoruz. Bir grubun da çok güvendiği AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ etkili jokeyi ile tabelanın iyi yerleri için mücadele verecektir.

3.AYAK: Takip için önerilen AT İSMİ GİZLİ yanına şablonda birkaç rakip önerdik. Sıralamayı dikkate alınız.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ sürekli güçlü rkaiplerle mücadele etti ve istikrarlı performans ortaya koydu. Nispeten uygunlaşan rakiplerinin yanında sevdiği mesafede kazanması gerekir. BANKO

5.AYAK: Ara sonrası iyi işleri olan AT İSMİ GİZLİ ve takip atımız AT İSMİ GİZLİ arasında bir yarış olacağını düşünüyoruz.

6.AYAK: Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ çok yakında sürprizle kazanacak diyorlar dikkat. Artan formu ile AT İSMİ GİZLİ bugün de çok koşacaktır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: ***
3.AYAK: *****
4.AYAK: *
5.AYAK: *
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.