11 haziran 2019 kocaeli altılı tüyosu özel yorum

11 haziran 2019 kocaeli altılı tüyosu özel yorum

11 haziran 2019 kocaeli

 

1.AYAK: İyi gruplarda güzel yarışları ile buraya iddialı gelen ************* yanına , mesafesinde sürpriz yapabilecek durumdaki ************* rakip olarak önerebiliriz.

2.AYAK: Kazanma karakteri düşük isimlerin yer aldığı bu koşuda çok at yazmanız gerekebilir. Zira favorilerin güven vermediğini özellikle belirtelim. Bize önerilen 3 isim ************************** ve ************* oldu.

 

3.AYAK: Adaptasyon sorunu halledilen ************* bugün çok koşar dikkat.  Yarış gören ************* için bu pistte herkesi ters köşe yapabileceği aktarıldı. Start sorunu yaşamaz ise ************* iddialı olabilir. ************* ise bu kez yarış içi yerini erken alıp sonuca gitmeyi hedefliyor.

 

4.AYAK: Özellikle itiş gücü kuvvetli bir jokey ile kazanmayı hedefleyen ************* dikkat ediniz. Hatta banko bile yazılabilir. Olur da yetişemezse diye önde dirençli bir at olan ************* rakip olarak yazmalıyız.

 

5.AYAK: ************* mükemmel hazırlıkları ile bu pistte çok iddialı. Tek rakip ************* olarak gözüküyor.

 

6.AYAK: Şu sıralar çok iyi durumu ile adı dillenen ************* takibe alın. Bugün yarın bombayı patlatır.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44