11 haziran 2019 salı ankara tüyolu yorumlar sağlam banko

11 haziran 2019 salı ankara tüyolu yorumlar sağlam banko

11 haziran 2019 salı ankara

 

1.AYAK:  ************* bir süredir takibimizde olan isim. Ankaraya iddialı götürülmüş. Bu mesafeleri sever, yeterki yarışın temposu biraz lehine gelişsin. Son yarışında özellikle dikkat etmenizi önerdiğimiz ************* trafik sorunu yaşayınca başarılı olamamıştı. Bugün şartlar müsait bombayı patlatırsa şaşırmamalı.

2.AYAK:  ************* pek şans verilmemiş ama sorunu giderildiğine dair bilgi aldık. Problemsiz yarışırsa kolay bile kazanabilir. ************* güç ve form olarak grubun en iyisi durumunda. Her an kazanabilir denilen ************* yine ihmal edilmemeli. ************* ise dikkate alınmadığında ceza kesecek forma sahip.

 

3.AYAK:  ************* ankara pistini seven bir at. İlgililerinin özenli seçimi sayesinde kazanma serisi yapmayı hedefliyorlar. BANKO yazılabilir.

 

4.AYAK:  ************* güç olarak gruptan üstün ve kazanması çok doğal olacak ama öndeki atı atlayamama durumu gözlemlendi. Yani bugün muhtemelen önlerde çok yorulmazsa ************* ciddi rakibine direnip kazanabilir. İki atı ayırmazsanız rahat bir yarış izleyebilirsiniz.

 

5.AYAK: ************* birçok kesimin bankosu olacak ama pist değişikliğinden dolayı burada  2 kat fazla koşabilecekleri aktarılan ************* ve ************* mutlaka yazmanızı önereceğiz.

 

6.AYAK: ************* ve ************* ahır önerileri olarak mutlaka yazmamız gereken isimler. Bir de çok sürpriz isim ************* bu kez aradığı şartlarda bomba yapabilir duyumu ile takibe alınmalı.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44