11 haziran 2020 Ankara altılı yorumlarımız

11 haziran 2020 Ankara altılı yorumlarımız

11 haziran 2020 Ankara altılı yorumlarımız

 

 

İKİNCİ ALTILI: 

 

*1.AYAK:* Günün ilk ayağı altılının en zor koşusu olacaktır. Ciddi bir sürpriz çıkabileceğini düşünüyoruz. Bütçeler doğrultusunda çok at yazmanızı tavsiye edebiliriz.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ciddi hazırlıkları ile ilk önerilen isim. AT İSMİ GİZLİ  bu mesafelerde bu şartlarda her zaman adını duyurur. Yarışın gidişattından dolayı AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ kuponlara eklenebilir. Takibe almamız önerilen AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun.

 

*3.AYAK:* Bu koşuda tüm şartlar AT İSMİ GİZLİ lehine gözüküyor. Kazandığı yarışta da dinçlik yarışını iyi yapar demiştik. Bugün nispeten uygun rakipler yanında corona arasının da kendisine uygun geleceğini düşünerek tek bırakabiliriz.

 

*4.AYAK:* Sadece AT İSMİ GİZLİ hakkında iyi duyumlar aldık. ilk yarışında birinciliği alabilir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ çok güçlü yapısı ile bu tip gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek bir at.  AT İSMİ GİZLİ ciddi hazırlanmış. 

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ Corona virüs arasında çok iyi hazırlanıp buraya gelen isimlerden biridir. Bugün sürpriz yapma ihtimalini yüksek görüyoruz. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ için bugün yarın sürpriz yapar diyorlar dikkat.

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.