11 haziran 2020 izmir at yarışı günün sürpriz atları

11 haziran 2020 izmir at yarışı günün sürpriz atları

 

Birinci altılı için sadece 3. koşuda bir grubun çok güvendiği AT İSMİ GİZLİ kuponlarınızda olsun diyoruz.

İKİNCİ ALTILI: 

 

*1.AYAK:* Değişen binicisi ile AT İSMİ GİZLİ taktiksel bir hata yapmazsa çok şanslıdır. AT İSMİ GİZLİ bilinen performansı ile ihmale gelmez. Bugün pistten dolayı afg oranlarında biraz geri planda kalan AT İSMİ GİZLİ  dikkat bomba yapabilir bu grupta. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ dan yakın dönemde süpriz bekleniyordu, ara sonrası bunu gerçekleştirebilir.  AT İSMİ GİZLİ için çalışmalarını yansıtırsa affetmez diyorlar. AT İSMİ GİZLİ bu şartlarda iyi koşar.

 

*3.AYAK:* 0542 832 14 44 WHATSAPP HATTINI EKLEYİNİZ.

 

AT İSMİ GİZLİ İlgililerinin de çok güvendiği AT İSMİ GİZLİ ilk yarışına kazanarak başlaması bekleniyor. BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ düzenli çalışmaları ile formunu koruduğu aktarıldı. Rakipler de uygun olduğundan kazanma şansı yüksektir. Aradan önce yakın dönemde sürpriz yapar denilen AT İSMİ GİZLİ takip edilmeli.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için eski formuna kavuştu denildi. Eğer yansıtırsa bugün bomba yapabilir. Takibe almamız gereken çok bomba bir konumda olan AT İSMİ GİZLİ dikkat edelim, liderliği erken alabileceği bir yarışta çok yüksek bir ganyan ile kazanabilir. İyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ  kuponlarda olmalı.

 

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.