11 Kasım 2018 Pazar Adana Altılı Yorumlarımız ve sağlam tüyo

11 Kasım 2018 Pazar Adana Altılı Yorumlarımız ve sağlam tüyo

11 Kasım 2018 Pazar Adana Altılı Yorumlarımız ve sağlam tüyo

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

11 Kasım 2018 Pazar Adana

1.AYAK:  Kazanma özürlü pasif atların biraraya geldiği bu koşuda ********* ve *********  ahır önerisi ikili mutlaka öncelikle yazın. Daha sonra *********, ********* ve *********  önereceğiz.

2.AYAK:  ********* ekibi iddialı, ********* son yarışında bir sorunu nüksetmiş ki yarışı erken bıraktı, eğer kronik değilse bu koşuda boş kilosu ile kendini gösterir. Daha sonraki rakipleri sıralamadadır.

3.AYAK:  Muhtemel yarış içi şartlar dahilinde pekte geçilmesi mümkün gözükmeyen ********* banko yazabiliriz.

4.AYAK:  ********* çok formda ve rakip tanımaksızın istediği yarışı kazanabilecek durumda. Bugünde rakipler ve şartlar müsait. Ancak yarış gören ********* ahırdan mutlaka yazmamız yönünde önerilince mecbur yazacağız.

5.AYAK:  ********* bir grup çok güveniyor. ********* ise bu rakipleri geçebilecek güçte ama kazanma karakteri müsaade ederse tabi. ********* sürekli kazanma konusunda sıkıntı yaşayan isimlerden. ********* da düzelmeler var, takibe alınması gerekli.

6.AYAK:  Bu koşuda önerilen bir isim olmadı, ekibimizce yazılması gereken isimler: *********

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.