11 Kasım 2019 kocaeli altılı yorumları

11 Kasım 2019 kocaeli altılı yorumları

11 Kasım 2019 kocaeli altılı yorumları

 

*1.AYAK:* Çok iyi hazırlanan *********** öncelikle yazılmalı. Toparlandığı söylenen *********** koşarım derse bu grubu geride bırakır.

 

*2.AYAK:* Genellikle mesafe ve kilo problemi olmayan *********** sadece yarış süratli geçerse adını duyuruyor. Bugün bu ihtimal yüksek olduğundan mutlaka yazılmalı. Toparlanan ***********, ciddi hazırlanan ***********  da kuponlarda olmalı.

 

*3.AYAK:* Bir süredir takibimizde olan *********** artık aradığı şartları bulmuş durumda. Bu şartlar kazanması gerekir fakat start problemi de var. *********** sigorta amaçlı eklenebilir.

 

*4.AYAK:* Form durumlarına istinade öne çıkarılabilecek isimler olsa da kapalı kutu konumundaki diğer taylar yarışı zorlaştırıyor. Sağlam kuponlar kapatmalıdır.

 

*5.AYAK:* *********** bugün çok tutuluyor. Genlde çok favoriyken vatanadaşı üzen ters bir yapısı var, sürpriz konumdayken de iyi gruplarda çok iyi yarışları var. Bugün pasif grupta kolay kazanması gerekir. BANKO

 

*6.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı. Günün önemli sürprizi bu ayakta çıkabilir. ***********

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.