11 kasım bursa altılısı sağlam tüyolar

11 kasım bursa altılısı sağlam tüyolar

11 kasım bursa altılısı sağlam tüyolar

 

1 . koşuda handikap puanlarına göre sert grupta gibi gözüken *********** aslında kaliteli bir kumaştır. Artan form durumu ile bu rakipleri geçebilir dikkat.

3 . koşuda *********** gurptan üstün fakat kazanma karakterinden dolayı yanına buraya çok formda gelen ***********  yazıp rahat izleyebilirsiniz.

 

*1.AYAK:* Takip atımız olan *********** için bugün yarın kazanır diyorlardı. Kum pistte sürprizi yapabilir dikkat. Cazip kupon yapanlaar BANKO bile değerlendirebilirleri. Sağlamcılar start sorunu çözülürse bomba yapabilecek *********** ile birlikte bugün gelen ahır önerileri  *********** , *********** ve *********** yazabilir.

 

*2.AYAK:* Birbirini sürekli geçebilen taylar arasında bu kez *********** iddialı önerildi. Takı değişikliği işe yararsa güzel formunu yarışa yansıtabilir.

 

*3.AYAK:* Uzun süredir takibimizde olan *********** kazanma karakterinin zayıflığından bir türlü zincirleri kıramamıştı. Bu kez tüm rakiplerin de aynı durumda olması kendisini birhayli avantajlı gösteriyor. Dolayısıyla bu grupta kolay kazanmalı diyoruz. SAĞLAM BANKO

 

*4.AYAK:* Bu koşuda ekibinin çok güvendiği *********** bu pistte eksiklik hissetmezse kazanır. BANKO yazılabilir. Aksi halde kalan tüm isimler eşit şans sahiptir.

 

*5.AYAK:* Çok sürpriz konumdaki *********** için lehine gidişatta kazanır duyumu gelmişti. Bugün grup ta uygun. Bombayı patlatabilir dikkat.

 

*6.AYAK:* Yakında bomba yapar diye not aldığımız *********** mükemmel hazırlıkları ile buraya çok iddialı katılıyor. Büyük sürprizi yapmasını bekliyoruz. Hatta ilk ayak gibi çok cazip kuponlarca SÜRPRİZ BANKO olarak yazabilirler. Bugünden itibaren takibe almamız önerilen  *********** ve *********** buraya çok at yazanlarca kuponlara eklensin.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.