11 Mart 2019 Bursa Altılısı Özel tüyolar sağlam bankolar

11 Mart 2019 Bursa Altılısı Özel tüyolar sağlam bankolar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


11 Mart 2019 Bursa

 

1.AYAK: Sürpriz konumda olmasına rağmen hakkında çok iyi duyumlar aldığımız ************  siz değerli üyelerimize BANKO olarak öneriyoruz.

 

2.AYAK: ************ sorunları çözüldü bilgisi önceki yarışında gelmişti. Duyumlar doğruymuş ki iyi koşmaya başladı. Bugün yarın kazanır ihmal etmeyin. ************‘ a ekibi çok güveniyormuş. ************ ‘da sürpriz takip atlarımızdandı, sürprizi kaçtı ama biz yine de yazalım.

 

3.AYAK: ************ lehine şartlarda bombayı patlatabilir dikkat. En ciddi rakip güçlü ve formda isim tabiki ************ olacaktır.

 

4.AYAK: Normalde bu koşuyu herkes iki at geçecek ama şunu söyleyelim ki ciddi rakibine karşı birçok avantajı bulunan ************ kazanacaktır ve SAĞLAM BANKO ‘dur.

 

5.AYAK: ************ çok kaliteli bir at, uzun süredir bu pistte hazırlanan ve görüntü olarak hep iyiyim diyen bir isim. Bazı ufak problemlerden dolayı aralıklarla koşuyor ama bizce eksik koşmazsabu koşuyu kazanmasını bilir. En ciddi rakibinin sürpriz isim ************ olacağını düşünüyoruz. Favorimizin ** tarafından taktik amaçlı preslerine maruz kalmazsa sonlarda rakiplerine direnebilir dikkat.

 

6.AYAK: ************ ahırlarda çok konuşuldu bugün.  ************ takipten isim. İlgililerinin güvendiği ************ ve ************ her an sürpriz yapabilirler.  ************ ise sigorta olarak kuponlarda olsun.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.