11 mart 2020 istanbul altılısı sağlam tüyolar

11 mart 2020 istanbul altılısı sağlam tüyolar

11 mart 2020 istanbul altılısı sağlam tüyolar

 

*1.AYAK:* Yarış gören ve tekrar sorunu nüksedince kısa bir ara veren AT İSMİ GİZLİ   iyi hazırlıkla ile bomba yapabilir dikkat. Takip atları AT İSMİ GİZLİ  veAT İSMİ GİZLİ  sağlam kuponlara eklenebilir.

 

*2.AYAK:* Zorlu koşuda takısal problemleri halledilen AT İSMİ GİZLİ  ile buraya itinalı bir hazırlıktan geçerek gelen AT İSMİ GİZLİ  yazmanızı önereceğimiz isimlerdir.

 

*3.AYAK:* Ara sonrası zor da olsa kazanan ve formda görüntü veren AT İSMİ GİZLİ  için yine kazanbileceği şartlar var o yarışın yorgunluğu bugün nüksedebilir. Rakip olarak AT İSMİ GİZLİ  değerlendirilmeye alınmalı.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ  iyi durumdaki ekürisi ile birlikte bu grupta çok şanslıdı ama favori olduğunda aldatan bir isim olduğundan yanına AT İSMİ GİZLİ  yazalım.

 

*5.AYAK:* Bu kez ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ  kazanmaya yakındır. Yarış gören AT İSMİ GİZLİ  sürpriz yapabilecek kıvamdaymış.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ pistte görenler mutlaka iyi koşar diyor. Toparlanmış görüntüsü veren AT İSMİ GİZLİ  bugün ihmal edilmemeli.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.