11 mart bursa altılı yorumlarımız

11 mart bursa altılı yorumlarımız

11 mart bursa altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kalitesi ve form durumu ile kazanır beklentilerini karşılyacak durumda fakat kazanma karakteri biraz düşündürücü olduğundana yanına AT İSMİ GİZLİ yazalım , bu isim sprint mesafesini ayarlarsa çok koşacaktır.

 

*2.AYAK:* Gruptn farklı olan AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ arasında geçecek gibi lakin kilo farklarından dolayı bu gruba diş geçirme ihtimali olan AT İSMİ GİZLİ sürpriz kuponlarınızda olsun.

 

*3.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı ama AT İSMİ GİZLİ için dinçlik yarışlarını iyi yapar dikkat diyelim.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ekibinin gözü yükseklerde. Stili rakibi çıkmadığı zamanlarda bu tip rakipleri geçecektir. Bugün de lehine şartlarda BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için yakında sürpriz yapar demiştik lakin form artışını kazanarak süsleyemedi henüz. Bugün de kazanma karakterine istinaden rakip yazmak durumundayız. AT İSMİ GİZLİ çok farklılaşmış dikkat.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ uzun zamandır takibimizde lakin yarış içi şartlar oturmayınca kazanmayı başaramamıştı. Bugün ihmal edilmemeli. AT İSMİ GİZLİ  ekibin yine iddialı mutlaka yazın.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.