11 Mayıs 2019 Cumartesi Ankara Altılı Ganyan Tüyolu Yorumları

11 Mayıs 2019 Cumartesi Ankara Altılı Ganyan Tüyolu Yorumları

11 Mayıs 2019 Cumartesi Ankara 

 

1.AYAK:  *************   ilgilileri ilk yarışında çok iddialılardı. Kötü de koşmadı tabi ama yarış görmenin avantajı ile bugün daha şanslı olabilir. *************   ya güvenen bir grup var.  İlk yarışında *************   da çok koşar diyorlar.

2.AYAK: Bu koşudaki detaylı yorum ve bilgiler yarış günü saat 13:00 ‘da abone listesine gönderilecektir.

 

3.AYAK: Çok sürpriz durumda olan kaliteli *************   hakkında biraz bilgi topladık. Sorunlarından dolayı ara veren safkan durumu düzeltmiş ve inceden inceden yarışlara hazırlanmış. Çim pisti özellikle bekleyen safkan bugün eğer dön gel yapmayacaksa çok ters bir yarış çıkartıp herkesi yatırabilir dikkat. 

 

4.AYAK:  Dinlenerek kazanabileceği yarış kollayan *************   haklı favori. Kazanma karakteri sorun çıkartmazsa zeki jokeyi ile yarışı erken çalabilecek olan *************   ciddi rakibi olacaktır.

 

5.AYAK: Zaman zaman ters koşular çıkartan *************   için şartlar müsait. *************   ara sonrası dönüş yarışı süperdi ama ondan etkinelip bugün kayba koşabilir dolayısıyla iyi grupta güzel koştu diye bugün banko güvenmek riskli olur. *************   sürpriz.

 

6.AYAK: *************   hayatının en kolay grubuna çıkıyor. Yine de yarış içi şartlardan dolayı şanslı olacağı söylenen *************   rakip olarak yazalım.

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]