11 Mayıs 2019 iZMİR altılı ganyan tüyolu kuponu

11 Mayıs 2019 iZMİR altılı ganyan tüyolu kuponu

*11 Mayıs 2019 iZMİR*

 

*1.AYAK: ************* bir süredir izlediğimiz var takibe aldığımız isim. Bugün de lehine şartları yakaladığından kazanma şansı yüksektir. Uzman ekibimizce şanslı olabilecek rakipleri şablondadır.

*2.AYAK:* Ahır önerileri *********** ve ************* sürpriz kontejanından yazılmalı. ************ ise bir grubun aşırı güvendiği isim. Bir de takibi bırakmamaız gereken ********** var formunu arttırıyor ve bu tip gruplarda patlama yapabilir.

 

*3.AYAK: ********* ilk yarışındaki talihsizlikleri yaşamazsa kazanmaya yakındır. Burada başka öneri olmadı, tuttuğunuz atları ekleyebilirsiniz.

 

*4.AYAK: ********* muhtemel şartlarda kazanır ama ********* kazanma karakteri nüksetmezse çok koşabilir dikkat.

 

*5.AYAK:* Yarış gören **********  artık seriye alır demişlerdi. Bugün de favori olan sert rakibinin birkaç dezavantajını kullanıp kazanmasını bilecektir. BANKO yazabiliriz.

 

*6.AYAK:* Sorunları halledildikten sonra farklılaşan ******* çok düzgün aksiyonları ile sürekli birincilik mücadelesi içerisinde olacağını belli ediyor. Sonlarda geçilecek bir at bulursa diye ********** ve ******* yazabiliriz.

 

*ALTILI ŞABLONU:*

*1.AYAK: ********
*2.AYAK: ****
*3.AYAK: *,,,??*
*4.AYAK: ***
*5.AYAK: *
*6.AYAK: *****

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]