11 Nisan 2019 Perşembe İzmir altılı ganyan yorumlarımız

11 Nisan 2019 Perşembe İzmir altılı ganyan yorumlarımız

11 Nisan 2019 Perşembe İzmir

 

1.AYAK: Bu pistte pek işlemiyormuş gibi görünse de yarış içi şartların lehine gelişeceği ************* kuponlarınızda olsun, zira iyi hazırlıklarıda varmış ki herkesi ilk ayaktan yatırabilecek kapasitede.

2.AYAK: ************* biraz idaresi zor bir at. Bugün sırf kazansın diye sert jokey bindirmişler. Herhangi bir ata faul yapmadan yarışı bitirebilirse kazanmış demektir. Çok daha sağlamcılara  ************* önerelim.

 

3.AYAK: ************* ilgilileri çok güveniyor. Bu koşuda takip atlarımız olmasaydı muhtemelen banko bile önerebilirdik. İyi durumdaki *************, start sorunu çözülen *************, daha iyi grupları hedefleyen ************* ve şu sıralar dikkate almamız gereken ************* ciddi rakipleridir.

 

4.AYAK: ************* formunu koruyor ve bugün de kazanabilecek şartları bulmuş durumda. Rakiplerine geçit vermeyecek ve kazanmasını bilecektir. BANKO

 

5.AYAK: ************* için bu kez kazanmaya koşar denildi. Formuna ulaşan ************* ve kaliteli ************* yanına çimci ************* da eklersek rahat bir yarış izlenir.

 

6.AYAK: Yakın zamanda kazanan takip atımız ************* bu kilolarda çim de de başarılı koşar dikkat. Takipteki *************  ihmale gelmez.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44