11 Ocak 2019 İzmir Altılısı Ahırdan Uzman bilgilerle hazırlanmış sağlam kupon

11 Ocak 2019 İzmir Altılısı Ahırdan Uzman bilgilerle hazırlanmış sağlam kupon

11 Ocak 2019 İzmir Altılısı Ahırdan Uzman bilgilerle hazırlanmış sağlam kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

11 Ocak 2019 İzmir Altılısı

 

1.AYAK: Günün en zor koşusu ama takipteki isim ********** ve bugün ahır çevresinde çok güvenilen **********  ikilisini mutlaka yazalım. **********  ile sağlam rahat bir yarış izleriz.

 

2.AYAK: ********** için bu şartlarda zor geçilir dediler, Banko yazabiliriz.

 

3.AYAK: ********** için tüm şartlar müsait ve kazanması zor olmaz denildi, ancak alt grup atı olsa da ********** eğer fazla dikkate alınmazsa çıktığı gibi bitirme ihtimali de var.

 

4.AYAK: 3 at genelde ayırılmasa da ahırlar bölgesinin *********** çok tuttuğunu belirtelim.

 

5.AYAK: ********** ekibi atlarına çok güveniyor ama uzmanlarımız da ********** için altta kalmaz dedi. ayırmayalım rahat izleyelim.

 

6.AYAK: Önerilen isimlerle beraber rahat izlemek için ******** yapılmalı.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.