11 ocak 2020 adana at yarışı yorumlarımız

11 ocak 2020 adana at yarışı yorumlarımız

11 ocak 2020 adana at yarışı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Lehine şartlarda her zaman adını duyurabilen ************ için bugün uygun rakipler mevcut. ************ ve ************K diğer önerilenler.

 

*2.AYAK:* Kimi çıkartırsak onun kazanacağı öngörüldüğünden net kapatılması gereken bir koşudur. 

 

*3.AYAK:* Alehine şartlarda bile mükemmel yarış çıkaran ************ bu kez şartların lehine olmasını değerlendirip yine kazanabilir. ************ ise binicisinin kendisini tanıyacak olması avantajını kullanarak bu kez sürprizi yapabilir.

 

*4.AYAK:* ************ bu rakipler arasında kalite olarak göze batan bir isim. Yarış süratli geçtiğinde affetmeyen ************ sağlam kuponlarda olsun.

 

*5.AYAK:* Yakında kazanır diye takibe aldığımız ************ için artık vakit gelmiştir. Bu rakipler arasında özellikle sürpriz konumdayken BANKO yazıp altılı kuponlarındaa yüksek ikramiye hedeflenebilir.

 

*6.AYAK:* Genel olarak kazanma karakteri düşük isimler arasında gidişat lehine olursa ************ bomba beklenebilir. ************ ve ************ diğer önerilenler.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.