11 ocak 2020 istanbul günün sürpriz atları

11 ocak 2020 istanbul günün sürpriz atları

11 ocak 2020 istanbul günün sürpriz atları

 

*1.AYAK:* Bu koşuda önerilen bir isim olmadı ama özellikle ************** ve ************** takibe alalım, toparlandıkları söylendi ve yakın zamanda iyi yarışlar yapacaklar.

 

*2.AYAK:* ************** son yarışında binicisinin tayına aşırı güvenmesi sonucu kaybetmişti. Bugün benzeri hata yapmazsa ciddi rakibinin de kazanma özürlü oluşunu değerlendirip birinciliği alacaktır. BANKO yazılabilir.

 

*3.AYAK:* Yakında kazanır diye not aldığımız ************** bugün bekleneni verebilir. Yine sürpriz takip atımız  ************** ihmal etmeyelim. Formunu koruduğu söylenen ************** sigorta.

 

*4.AYAK:* Yarışın temposunun belirsizliği her türlü sonuca açık bir koşu olacağını gösteriyor. Taktiksel olarak binici kabiliyeti öne çıkacak. HEPSİ yapmak mantıklı seçenek.

 

*5.AYAK:* Özellikle iki sürpriz isme dikkat çekmek istiyoruz. Başarılı bir yarışı olmasa da ilgililerinin iddialı olduğu ************** ile bugün yarın kazanır  diye dolaşan ************** mutlaka kuponlarınızda olsun.

 

*6.AYAK:* Uzun mesafeli sentetikte genelde adını duyuran **************  ihmale gelmez. Sürekli sert rakibe çarpılan ************** bu kez kilo müsaade ederse şanslı olacak. Düzelen ************** mutlaka yazılmalı.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.