11 Şubat 2019 Bursa Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

11 Şubat 2019 Bursa Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

11 Şubat 2019 Bursa Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Bankolar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

11 Şubat 2019 Bursa

 

1.AYAK:  *************** , *************** ve *************** ilk ayakta çok şanslı oldukları aktarılan sürpriz isimler.

 

2.AYAK: ***************nin mhteşem durumu ahırlarda dilden dile dolaşıyor . *************** ise bugün yarın kazanır yorumu ile not edildi.

 

3.AYAK: Kilosuna rağmen *************** grubun çok gerisinde kalmazsa bu rakipleri sonlarda rahatlıkla ayırır. BANKO

 

4.AYAK: Genelin aksine bu koşuyu pist koşulları ve yarış içi şartlar belirleyecek . Buna göre *************** ön planda değerlendirilmeli. Bugün yine pek kaale alınmayacak olan *************** ise tekrar ceza kesebilecek kapasitede.

 

5.AYAK: Ahır önerisi *************** net favorimiz. *************** ve *************** dışında rakibi de yoktur.

 

6.AYAK: *************** genel oalrak banko oynanacak ama bizce bu kez şartlar alehine gelişeceğinden kazanması zor olacaktır. İyi hazırlanan *************** ve bu kez aradığı şartları bulan *************** değerlendirilmeli.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.