11 şubat 2020 adana altılısı ahırdan tüyolar

11 şubat 2020 adana altılısı ahırdan tüyolar

11 şubat 2020 adana altılısı ahırdan tüyolar

 

*1.AYAK:* Takibe almamız önerilen AT İSMİ GİZLİ için yakın zamanda sürpriz yapar diyorlar. B aralar çok iyi formu ve rakiplerinden farklı kumaşı ile AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı.

 

*2.AYAK:* Kısa ara sonrası dinçlikle katıldığı yarışta fazla yorulmayan AT İSMİ GİZLİ ekibi bugün için atlarından çok ümitli, bilginiz olsun.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu aralar çıkış yarışı arıyor, grup müsait. Yarış gören AT İSMİ GİZLİ için bu kez iddialı olur diyorlar. Bu mesafede biraz da rahat bırakılırsa AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ , AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ az atlı grupta bugün beğenilen isimler olarak bize gelenler. Sonucu taktikler belirleyecek.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ son yarışında önemli derecede favoriyken bu tay kazanma karakterinden dolayı geçilebilir demiştik. Bugün de yüksek oranda afg göreceğiz. Aslında mükemmel form durumu var, rakipleri de oldukça vasat, yarış içinde etliye sütlüye bulaşmadan yani rakiplere pek yanaşmadan yarışını yaparsa kolay kazanacaktır. Bugün son dönemin formda jokeyi ile bunu başarmaya yakın olduğunda BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ artan form durumu ile bugün de iyi koşacağını belli ediyor. Kazandıktan sonra yarışlarında yokları oynayan AT İSMİ GİZLİ her an sürpriz bir yarış daha çıkarabilir. Adana da yakın zamanda bomba yapması beklenen AT İSMİ GİZLİ bir urfa gezisi yapıp geldikten sonra bu koşuda adını duyurabilir dikkat.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.