11 şubat 2020 kocaeli altılı tüyolu yorumları

11 şubat 2020 kocaeli altılı tüyolu yorumları

11 şubat 2020 kocaeli altılı tüyolu yorumları

 

*1.AYAK:* İlk yarışı çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ bugün pist çevresinde çok güveniliyor. Lakin takip atımız AT İSMİ GİZLİ  ,bugün yarın kazanır denilen AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun.

 

*2.AYAK:* Bu aralar çok farklı durumu ile sert gruplara saldıran AT İSMİ GİZLİ ciddi rakibi ile kilo farkı varken mutlaka yazılmalı . AT İSMİ GİZLİ kalitesi ile yazılması gerekirken yarış içi şartların yarayacağı AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ son yarışında iyi grupta kazanırken tam kapasite formda olduğunu belli etti, İdman pisti ise AT İSMİ GİZLİ harika durumda diyor. Ayırımsız yazalım.

 

*4.AYAK:* Az atlı koşuda önerilmeyen isim yok, taktik ve binici gayretleri sonucu ilginç bir sonuç ta çıkabilir, kapatılması uygundur.

 

*5.AYAK:* Toparlandığı söylenen AT İSMİ GİZLİ eğer biraz rahat bırakılırsa sürprizi yapabilir. İdman pisti önerisi AT İSMİ GİZLİ en ciddi rakibidir.

 

*6.AYAK:* Dinlenerek koşturulan AT İSMİ GİZLİ harika görüntüsü ile buraya hedefli katılıyor. Binicisi sprinti ayarlayabilirse AT İSMİ GİZLİ den bir bomba gelebilir.

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.