11 temmuz ankara altılısı ahırdan tüyolar ve banko

11 temmuz ankara altılısı ahırdan tüyolar ve banko

11 temmuz ankara altılısı

 

 

1.AYAK:  AT İSMİ ilgilileri bu kez stiline uygun jokey tercihi ile başarıya ulaşmayı hedefliyor. Form durumu da üst düzey olduğundan sürprizi yapabilir.

 

2.AYAK: Takipte olduğumuz taylar AT İSMİ ve AT İSMİ ikilisi zor görünen grupta iyi form durumları ile fark yaratabilirler. AT İSMİ  ise yarışı kendisine göre uygun rakipler yanında mutlaka iyi yerlerde bitirecektir.

 

3.AYAK: AT İSMİ için sürprize müsait yapısı var diye bahsetmiştik. Bizi yanıltmadı ve form durumunu ispatladı. Bugün kazanmayı başarabilir.

 

4.AYAK: Start sorunu yaşamaz ise AT İSMİ bu kez sürprizi yapar diyorlar. AT İSMİ şu sıralar kazanma karakteri yok gibi gözükse de yarış içi şartların lehine oluşacağı günü bekliyor. O gün bugün olabilir. AT İSMİ ise kilosundan dolayı dikkate alınmazsa yine cezayı keser.

 

5.AYAK: AT İSMİ  sorunlu bir isim gibi olsa da kalitesi ve stili malum bir at. İstediğinde bu tip grupları rahat geçebilir, daha sert rakiplere kafa tutabilir . AT İSMİ ise yarış gördükten sonra ilk kez lehine şartlarda mücadele edecek dikkat. AT İSMİ mükemmel formu ile sigorta amaçlı yazılabilir.

 

6.AYAK: AT İSMİ bugün ilgililerinin güvendiği bir isim. Yakın zamanda sürpriz yapar diye not ettiğimiz AT İSMİ  ile bir türlü sorunlarını aşıp kazanmayı beceremeyen  ama formda olduğunu bildiğimiz AT İSMİ kuponlarda değerlendirilmeli.

 

 

NOT: AT İSMİ herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.