11 temmuz 2020 izmir altılı yorumlarımız

11 temmuz 2020 izmir altılı yorumlarımız

11 temmuz 2020 izmir altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Tekrar sevdiği mesafeye çıkarılan AT İSMİ GİZLİ mutlaka adını duyuracaktır. Dengi grupta AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun. Boş bırakılırsa AT İSMİ GİZLİ ters bir yarış çıkarabilir.

 

*2.AYAK:* Çalışmaları iyi AT İSMİ GİZLİ , takip atımız AT İSMİ GİZLİ ve kendini unutturan AT İSMİ GİZLİ bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*3.AYAK:* İddialı hazırlanan AT İSMİ GİZLİ kuponlarınızda mutlaka olsun.

 

*4.AYAK:* Eski takipçilerimiz hatırlar belki AT İSMİ GİZLİ için iyi grupları hedeflediğini ve kazanarak gideceğini söylemiştik. Bugün beklediği gibi üst gruplara sert rakiplere kavuşmuş durumda. Bu rakipler yanında gücünü kalitesini ispatlamaya çalışacaktır. Eğer yaşça büyük rakiplerden dolayı eksik koşarsa burası karışır.

 

*5.AYAK:* Geçen hafta hakkında iyi duyumlar aldığımız AT İSMİ GİZLİ kazanamamış olsa da çok iyi koştu. Bugün daha çok sevdiği pistte bu rakipleri geçmesi beklenebilir.

 

*6.AYAK:* Kaliteli bir tay olduğu aktarılan AT İSMİ GİZLİ  ilk yarışında sürpriz yapabilir. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ her an kazanacak kıvamdadır.

 

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.