12.02.2020 Bursa altılı yorumlarımız

12.02.2020 Bursa altılı yorumlarımız

12.02.2020 Bursa altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Çok formda olduğunu yakınen bildiğimiz AT İSMİ GİZLİ sadece yarış içi şartlar lehine gelişirse kazanabiliyor. Bugün uygun şartlar oluştuğunu söyleyebiliriz. Çok sürpriz konumdayken önerdiğimiz AT İSMİ GİZLİ kazanamazsa da form durumunun iyi olduğunu kanıtladı. Bugün beklenen birincilik gelebilir.

 

*2.AYAK:* Ara sonrası dinçlik yarışı çok başarılı olan AT İSMİ GİZLİ haliyle bu grupta bir hayli göze batıyor. Ancak aranın ardından ilk yarışı yorucu geçince bugün etkilenme ihtimali olabileceğinden rakip yazmak mantıklı seçenek olur. Aynı yarışta değişik stili ile başarı sağlayan AT İSMİ GİZLİ bugün gücünü daha idareli kullanırsa bu rakiplere kolaylıkla diş geçirebilecek kapasitededir.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu grupta kalite olarak sivrilen bir isim. Yarış içi idaresi zor bir tay olduğundan sürekli diri tutulması gerekiyor, teşvik gücü iyi formda jokeyi ile yine kazanabilir.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ rahat başladığı yarışlarda bu rakiplere geçilmeyecektir. Bugün az atlı bu grupta tüm şartlar lehineyken SAĞLAM BANKO olarak yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Kısa bir süre dinlenerek iyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ dinçlikle çıktığı gibi bitirebilir dikkat.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ çok iyi ellerde bakılan çok formda bir at. Gücü yettiğince başarılı olacaktır. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bu kilolarda hata affetmez.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.