12.05.2019 Pazar İstanbul Altılı Ganyan Duyumları Ahırdan Tüyolar

12.05.2019 Pazar İstanbul Altılı Ganyan Duyumları Ahırdan Tüyolar

*12.05.2019 Pazar İstanbul*

*NOT: 7 Lİ plase* ve ya *ilk altılı* oynayanlar için 3. koşuda *********** değerlendirilmesini öneriyoruz. Çok iyi hazırlanmış.
1.AYAK: *********** düzeldi diyorlar ki düzelmişse bombayı patlatır dikkat.

2.AYAK:  *********** çok düzgün ve istikrarlı bir isim olacağı konuşuluyor, yani mutlaka tabela içerisinde yer alacak, hatta sonlarda etkili gelebilecek güçlü bir tay çıkmazsa kazanmasınıda bilecek.

 

3.AYAK: Nispetten sert  gruba çıkıyor olsa da yarış gören *********** istanbula iddialı getirildiğinden mutlaka yazılmalı.

 

4.AYAK: Bu mesafede rakip kim olursa olsun kazanmaya yakın isim *********** olacaktır. Totosu aldatıcı olabilir, zira yarış kollayan ve kazanabileceği şartlar belli olan bir at.  BANKO

 

5.AYAK:  *********** ve *********** gruptan güçlü ve yarış içi avantajları olan isimler. Bunların yanına sigorta amaçlı kapasitesi yüksek olan *********** ekleyebiliriz.

 

6.AYAK: Ahır önerisi *********** ile bu kez taktik değiştirecek olan *********** öncelikle değerlendirilmeli. Bir süre önce takibe aldığımız *********** bu kez lehine şartlarda bombayı patlatabilir dikkat.

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]