12 ağustos kocaeli yorumlarımızda sağlam banko

12 ağustos kocaeli yorumlarımızda sağlam banko

12 ağustos kocaeli yorumlarımızda sağlam banko vardır

 

1.AYAK: Bir süredir takibimizde olan YILDIZLI BÜLTEN kazanabileceği şartta yarış buldu. SAĞLAM BANKO olarak yazabiliriz.

 

2.AYAK: Bu koşuda çok sürpriz konumda olan YILDIZLI BÜLTEN dikkat edin. Piste tutunabilirse bombayı patlatır. İyi sprinter YILDIZLI BÜLTEN ile mükemmel formdaki YILDIZLI BÜLTEN rakipleridir.

 

3.AYAK:  YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTEN,YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN bizim önereceğimiz isimlerdir. 

 

4.AYAK: Tam kapasite henüz koşmayan YILDIZLI BÜLTEN patlama yapabileceği yarışı arıyor. YILDIZLI BÜLTEN iyi ama kazanma karakteri düşük. YILDIZLI BÜLTEN dinçlikle 2 koşu kazandı ama her an etkilenebilir. Bu şartlarda YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN de yazılmalı.

 

5.AYAK: Önerilen bir isim olmadı. Günün en zor koşusu olacağı aşikar.

 

6.AYAK: Çok sürpizde YILDIZLI BÜLTEN için iyin duyumlar aldık. Muhtemelen kazanmaya koşacaktır . Kuponlarınıza ön sıradan yazınız.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.