12 ağustos pazartesi Bursa Altılı Ganyan Yorumları

12 ağustos pazartesi Bursa Altılı Ganyan Yorumları

12 ağustos pazartesi Bursa Altılı Ganyan Yorumları

 

 

1.koşu: YILDIZLI BÜLTEN
2.koşu: YILDIZLI BÜLTEN
3.koşu: YILDIZLI BÜLTEN
ilk altılı oynayacaklar yukarıdaki isimleri kuponlarınıza ekleyiniz.

 

Bursa ikinci altılı:

 

1.AYAK: Bu kez yarış içi şartları lehine bulacak olan YILDIZLI BÜLTEN çok koşar bilginiz olsun. Dinçlikle etkili olması beklenen YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez. Yine güçlü sprinter YILDIZLI BÜLTEN de yazmak lazım.

2.AYAK: Ekibinin iddialı olduğu YILDIZLI BÜLTEN, gücünü koşmaya başlayan YILDIZLI BÜLTEN , takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ve bugün ihmale gelmeyecek durumda olan YILDIZLI BÜLTEN önereceğimiz isimler.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN mükemmel formu ile uygun rakipler arasında ön plana çıkıyor. Lakin stili gereği önde rahat tempoda gidebilecek dirençli bir taya geçilebilir. Bu şartlara uygun isim de YILDIZLI BÜLTEN olacaktır. Sağlama almak için yazılmalıdır.

 

4.AYAK: Kalitesini yansıtamayan ve tam kapasite koşamayan YILDIZLI BÜLTEN için biraz kilo biraz da yarış içi şartlar müsait olmalıdır. Bugün kilosu uygun rakipler uygun, yarış ta biraz süratli geçerse kazanmasını bilecektir. Yarışın tersi seyirde geçmesi ihtimaline karşın YILDIZLI BÜLTEN sigorta olarak yazılabilir.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ekibi ilk yarışlarında çok iddialılar. Bu duyuma istinaden BANKO yazılabilir.

 

6.AYAK: Ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN dikkat bugün yarın bombayı patlatır.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.