12 Aralık 2018 Bursa Altılısı Yıldızlı Bülten Tüyolu Yorumları

12 Aralık 2018 Bursa Altılısı Yıldızlı Bülten Tüyolu Yorumları

12 Aralık 2018 Çarşamba Bursa Altılısı Yıldızlı Bülten Tüyolu Yorumları hiçbir sitede bulunmamaktadır, tek resmi site burasıdır.

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

12 Aralık 2018 Bursa

 

1.AYAK:  Grupta pasif konumda kalan iki isim ********* ve ********* öncelikle yazın, zira ikiside tersine gidişatta avantalı olabilecek boş kilolu atlar. Yani yarış ne tür gelişirse gelişsin biri başarılı koşacak. ********* yine çok güzel yer tutup sonuca gidebilecek kapasitede. Bu koşuda bir de takip listesinden ********* önereceğiz.

 

2.AYAK:  ********* için ahır ekibi umutlu, ********* kazanması gereken şartlarda yine mücadele edecek ama kazanma karakteri düşündürüc. *********  çok formda , takip listesinden ********* var. Son olarak ta iddialı bir tüyo ********* yazalım.

 

3.AYAK:  ********* ve ********* rakiplerinden ayrılır. bizde rahat izleriz.

 

4.AYAK:  ********* ,********* ve ********* ahır önerisi ile  ön plana çıktılar.  *********için bir grup çok iddialı.

 

5.AYAK:  ********* yakın zamanda kazanacak, mutlaka yazınız. ********* mükemmel ormunu yarışlara yansıtıyor. ********* ise sprint kısmından yazalım zira tutturursa affetmez.

 

6.AYAK:  6.KIRCAALİ son dakika tüyosu olarak geldi ve ilk sıraya aldık.  ********* beklenen yarışını henüz yapamadı ama peşini bırakmayalım. *********  ve ********* pist çevresinden iyi koşar duyumu ile gelen atlar.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.