12 aralık 2019 pazar izmir altılısı sürpriz yorumlar

12 aralık 2019 pazar izmir altılısı sürpriz yorumlar

12 aralık 2019 pazar izmir altılısı sürpriz yorumlar

 

*1.AYAK:* Bu hafta pistte çok beğenilen ve kaydedilen isimler ************* ve *************kuponlara kesinlikle yazılmalı diyoruz.

 

*2.AYAK:* *************

 

*3.AYAK:* Ahır önerileri *************  ve ************* yanına kazanma karakteri düşük olsa da sprinti ayarlarsa kazanma şansı bulunan ************* yazalım. Yarışa başlarken ağır kalan ************* ise jokeyinin katkıları ile rakiplerine fazla avans vermez ise daha çok seveceği bu mesafede kalitesini yansıtabilir.

 

*4.AYAK:* ************* kendisine göre uygun rakipler yanında çok şanslıdır. Buradaki takip atımız ************* çok geri plana atılmış, izmir pistini stiline uygun bulduğumuz bu safkan yarış içi şatlar lehhine gelişirse bombayı patlatabilir dikkat.

 

*5.AYAK:* Bu kez daha temkinli olması gereken ************* kilosuna rağmen bu grubu geçecek güçtedir. BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Grup biraz sert gözükse de ahır önerisi olarak gelen ************* kuponlara ekleyiniz. Bu aralar çok değiştiği söylenen ************* için de yakında kazanır diyorlar. Mutlaka yazalım.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.