12 aralık 2019 perşembe izmir altılı tüyolarımız

12 aralık 2019 perşembe izmir altılı tüyolarımız

12 aralık 2019 perşembe izmir altılı tüyolarımız

 

*1.AYAK:* İlk yarışına katılırken çok beğenilen ************  bekleneni veremese de bugün daha hazır gireceği bu koşuda bombayı patlatabilir. Kazanması binicisinin marietine kalmış ************ ihmale gelmez. ************ ise ahırlarda çokça konuşulan bir isim.

 

*2.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

*3.AYAK:* Yarış gören ************ daha hazır bir şekilde gireceği bu koşuyu kazanmaya yakındır . Olur da eksik koşarsa son zamanlarda çok formda olan ************ devreye girecektir.

 

*4.AYAK:* ************ için bu grup çok uygun dediler. Binicisi hata yapmazsa kazanır. Aksi halde ************ devreye girer.

 

*5.AYAK:* İstediği an yarış kazanır denilen ************ kazanma karakteri müsaade etmiyor. ************ için gruptaki en hazır tay diyorlar. 

 

*6.AYAK:* ************ takibe alalım sorunları halledilmiş muhtemelen yakında çok sürpriz bir yarış yapacaktır. ************ daha iyi gruplarda da iş yapabilecek bir at, yeterki yarış içi şartlar lehine gelişsin.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.