12 Ekim 2018 Cuma Bursa Altılı Yorumları

12 Ekim 2018 Cuma Bursa Altılı Yorumları

12 Ekim 2018 Cuma Bursa Altılı Programı ve Uzman Bursa Tüyocusu Kuponu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

12 Ekim 2018 Cuma Bursa

 

1.AYAK:  ******* normalde kazanma karakteri düşük bir at ve kesinlikle banko yazılması riskli bir safkandır. Ancak bugün şartlar öyle lehine ki formda rakiplerinin yarış içi alehine şartlarda *** rakip olabilmeleri çok zor. Bu sebeple kazanmaya çok yakın. Yinede riskli görenler öncelikle ******* ve ******* değerlendirsinler.

 

2.AYAK:  ******* bugün çok konuşulan bir isim. ******* ve ******* ciddi potansiyeli olan isimler ancak sorunlarından arındıklarında kendilerini gösterecekler. *******  bir türlü kazanamadı, iyi formu devam ediyor.

 

3.AYAK:  ******* yarış içi avantaları bulunduğundan öncelikle değerlendirilmeli.  ******* ve ******* güç bakımından ciddi rakipleri olur.  ******* ilgilileri ise kilo farkından dolayı çok şanslı olduklarını düşünüyor dikkat.

 

4.AYAK:  ******* kalite olarka çok farklı olduğundan dolayı hemen heryerde banko olacaktır. Biz yanına ******* öneriyoruz ki sanırım çim de kalitesini ispatlayabilir dikkat.

 

5.AYAK:  2.YILMAZHAN çok ciddi rakipler yanında bile önerdiğimiz isimdi. Normalde totosundan dolayı bugün afg yüksek olmayacaktır ama bizce bu rakiplere geçilmesi bizce çok zor.

 

6.AYAK:  Bu koşuda ciddi bir sürpriz çıkabilir. Bütçe doğrultusunda kesinlikle kapalı izlemenizi tavsiye ederiz. Sadece küçük kupon yapacaklara öncelikle ******* yazmalarını tavsiye ederiz ki bu at yakında bomba patlatacak bilgisi geldi.

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.