12 ekim 2019 cumartesi ankara altılısı yorumlarımız

12 ekim 2019 cumartesi ankara altılısı yorumlarımız

12 ekim 2019 cumartesi ankara altılısı yorumlarımız

 

 

*1.AYAK:* Düzlük üzerinde sürekli artan ivmesi ile mükemmel görünen ************** çok daha iyi gruplarda da iş yapacağını göstermişti. Bu pistte de çok koşması beklenen safkan ciddi rakiplerinin kilo problemlerini göze alırsak BANKO yazılabilir.

 

*2.AYAK:*  İyi form durumu ile ************** yanına fazla maiden kalmaz denilen ************** ve tekrar sevdiği piste dönen ************** öneriyoruz.

 

*3.AYAK:* Grubun kaliteli ismi ************** uygun grupta çok şanslı fakat yarış içi şartlar lehine olan ************** sürpriz yapabilir. ************** sigorta.

 

*4.AYAK:*  İleride çok başarılı olacağı konuşulan ************** giderek artan formu ile artık bu tip rakiplere geçilmemesi gerekir. BANKO

 

*5.AYAK:* ************** lehine şartlarda uygun grupta kazanmaya yakındır. Bu tip mesafeleri seven ************** ten ters bir yarış gelebilir.

 

*6.AYAK:* ************** takip listemizde olan bir isim ve artan formu ile artık kazanma sırası geldi. İl il dolaşan ve denenen ************** bugün ihmale gelmez.

 

 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.