12 ekim izmir at yarışı günün bomba tüyoları

12 ekim izmir at yarışı günün bomba tüyoları

12 ekim izmir at yarışı günün bomba tüyoları

 

*1.AYAK:*  ************ son yarışında iddialı olmadığı şartlarda kazanmıştı. Bugün lehine gelişecek şartlarda daha şanslıdır.

 

*2.AYAK:*  ************ ve ************ için ahırlarda sıkı hazırlıklar var. İzmirde çok koşacakları kesin. Yarış gören ************ dikkat.

 

*3.AYAK:* ************ ciddi rakiplerinin benzer stilde olması avantajını değerlendirecektir. Etkili son verebilen tek isim olarak gözüken bu safkan BANKO yazılabilir.

 

*4.AYAK:*  ************ çok ciddi hazırlanmış bilginiz olsun. Bu kez hedefli katılan ************ ihmale gelmez.

 

*5.AYAK:*  İlk yarışı çok beğenilen ************ ve takip listemize ahır önerisi olarak giren ************ bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*6.AYAK:* ************ yarış gördü ve mükemmel durumda olduğunu ispatladı. Çok atlı bu koşuda trafik sorunu yaşayıp büyük bir hata yapmazsa bu rakiplere geçilmemesi gerekir.

 

 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.