12 eylül 2020 İzmir sağlam tüyo

12 eylül 2020 İzmir sağlam tüyo

12 eylül 2020 İzmir

1.AYAK: İstenilen seviyeye gelen AT İSMİ GİZLİ pist ve mesafe avantajlarını lehine çevirip bu grupta ilk yarışını kazanacaktır.BANKO

2.AYAK: Yarışları kötü olsa da lehine şartlar yakalarsa sürpriz yapacak olan AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazalım. AT İSMİ GİZLİ forumun zirvesinde. İyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ  kuponlarda olsun. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ sigorta.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bugün bize önerilen ikili oldular. Önceden takibimizde olan lakin ara sonrası pek te toparlanamayan AT İSMİ GİZLİ bu yarış dahil takibe alalım. Diğer rakipleri şablondadır.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ seriye devam etmek isteyecek, bunu yapabilece form durumu mevcut. Lakin izmire gittiğinden beri giderek piste ısınan AT İSMİ GİZLİ favoriyi zorlayabilir dikkat.

5.AYAK: Kötünün iyileri olarak tanımlanacak birkaç isme şablonda yer verdik.

6.AYAK: Takibe almamız önerilen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazalım. Bir türlü istenileni veremeyen AT İSMİ GİZLİ bu grupta ihmale gelmez. Bomba köşesinden AT İSMİ GİZLİ yazalım zira yakın zamanda patlama bekleniyordu. AT İSMİ GİZLİ  sigorta.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ********
3.AYAK: ******
4.AYAK: **
5.AYAK: ******
6.AYAK: ******

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.