12 haziran bursa altılısı ahırdan tüyolu yorumlar SAĞLAM BANKO

12 haziran bursa altılısı ahırdan tüyolu yorumlar SAĞLAM BANKO

12 haziran bursa altılısı ahırdan tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* Bu şartlarda tecrübeli olan AT İSMİ GİZLİ grubun uygunluğunu da değerlendirecektir. AT İSMİ GİZLİ için takısal problemi çözülünce artık her yarış kazanmaya koşabilir denildi. Aslen bu pistte daha iyi koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ bugün güvenmeyenleri yanıltabilir dikkat.

 

*2.AYAK:* Günün zorlu koşusunda kilosu ve şartları pek lehine olmasa da hakkında iyi şeyler söylenen AT İSMİ GİZLİ yazalım ve takibe alalım. Kazanma karakteri zayıf olsa da formda bir eküriye sahip olan AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ  ara sonrası ters koşabilecek isimlerden.

 

*3.AYAK:* İyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ile binicisinin teşviklerine anında cevap veren AT İSMİ GİZLİ bu grupta öncelikle yazılması gereken isimlerdir.

 

*4.AYAK:* Ahırında çok iddialı olduğunu öğrendiğimiz AT İSMİ GİZLİ bu koşuda BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Kalitesi ve iyi formuna istinaden AT İSMİ GİZLİ  ile bu şartları çok koşan AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*6.AYAK:* Takısal problemi çözülünce ciddi rakipleri bile geçebileceğini gösteren AT İSMİ GİZLİ bu grupta kazanma şansı yüksektir. Eksik koşarsa burası karışabilir.

 

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.