12 kasım adana altılısı ahırdan çok sürpriz ÇİFTE

12 kasım adana altılısı ahırdan çok sürpriz ÇİFTE

12 kasım adana altılısı ahırdan çok sürpriz ÇİFTE

 

*1.AYAK:* **************** taktiksel olarak yarış içi bir hata yapmazasaa bu grubu her zaman geçebilir. Atı tanıyan binicisi olduğu sürece kolay kolay geçilmez. Ancak önde rahatsız edilmediği zaman kilo ve grup farketmeksizin çok dirençli olan **************** ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* **************** start sorunundan dolayı kendini yarışa veremeyen bir at. Yazsan olmaz yazmasan olmaz durumda. Zira düzgün çıkar iyi yer tutarsa bu grubu kolay geçebilir. **************** ve **************** son yarışlarında beraberce önerilmişlerdi zira **kazandı formunu kanıtladı. **************** sprint mesafesi iyi ayarlanması gereken bir isim. Düzelen **************** sigorta.

 

*3.AYAK:* **************** çok formda lakin kazanma karakterinden dolayı ciddi rakipleri **************** ve **************** kuponlarda olsun.

 

*4.AYAK:* ****************  idmanları çok beğenilen ve ilk yarışını kazanması beklenen bir isimdi. Ciddi hazırlıkları ile bugün de şanslı olacaktır. **************** ve **************** iyi gruplarda kalitesini ispatlamış isimler. **************** sigorta.

 

*5.AYAK:* **************** iyi koşup güçlü rakiplere çarpılan bir isim. Kaliteli bir tay olduğunu yakınen biliyoruz. Form durumuda iyiyken bu grubu geçmelidir. BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* **************** süratli ve bir o kadar güçlü bir isim. Binicisi acele etmez ve kendi temposunda liderliği alabilirse bu kiloyla bu rakiplere de direnip kazanır. BANKO yazılabilir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.