12 Mart 2019 Adana Altılısı Özel Tüyolu Banko Sağlam kupon

12 Mart 2019 Adana Altılısı Özel Tüyolu Banko Sağlam kupon

12 Mart 2019 Adana Altılısı Özel Tüyolu Banko Sağlam kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


12 Mart 2019 Adana

 

1.AYAK: Son yarışında ciddi şekilde iyi durumundan bahsedilen ************* kazanma şansını yitirince enseye basmıştı. Bugün iyi form durumu ile çok koşacağını söyleyebiliriz. Yarış kazanamadıkça çok geri plana düşen ************* gruptan üstün kalitede bir at. Geri planda şans verilmesi avantajımıza olabilir zira kazanma karakteri huyunu yendiği an bu gruplarda çok favori çıkacak.

 

2.AYAK: ************* grubun şüphesiz en kaliteli ismi, formu geriye gidiyormuş gibi gözükse de iyi durumda olduğunu biliyoruz. Yarış içi aksilik yaşamazsa çok koşar bilginize. ************* ve *************  sigorta amaçlı yazılırsa bu ayak rahat izlenebilir.

 

3.AYAK: Durumu iyiye giden *************  gücünü koşarsa kazanır. Ancak birazcık eksik koşarsa mesafe ve yarış içi şartlar lehine olan ************* kazanır. Sonuç olarak iki at rahat seyir diyoruz.

 

4.AYAK: ************* son dönemdeki formu ile birhayli öne çıksa da bu kez adını daha net duyurabilecek şartları bulan ************* rakip olarak yazılmalı.

 

5.AYAK: Bu kez formda binici tercih eden ************* çok şanslıdır. ************* ve ************* geniş kuponlara eklenebilir.

 

6.AYAK: ************* özellikle yarış kollayan bir isim, atı boşuna yormamak için bugünü özellikle beklediler. Bizce çok şanslıdır. ************* takip listemizdeki sürpriz isim. ************* ise her koşuya iddialı giriyor, bugün de ihmale gelmez.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.