12 Mayıs 2019 Pazar Ahırlardan Adana Akşam At Yarışı Yorumları 3 adet banko

12 Mayıs 2019 Pazar Ahırlardan Adana Akşam At Yarışı Yorumları 3 adet banko

12 Mayıs 2019 Pazar ADANA AT YARIŞI YORUMLARI

 

1.AYAK: ************** ilk yarışında rakipleri talihsizlik yaşayıp virajda savrulunca güzel değerlendirdi ve bunun da katkısıyla güzel bir ikincilik yaptı. Ancak bu başarı çok ta tesadüf değil çünkü start çıkışında ufak faullere maruz kalıp biraz gerilerde kalmıştı. Bugün yarışa erken dahil olursa kendisinden daha pasif rakiplerini kolayca geçebilir. İlk kez koşan taylar extra bir performans sergilemezse tabi. BANKO


2.AYAK:
 Kazanma karakteri düşük bir favorinin yanında ************** bizce birhayli önde değerlendirilmeli. Son yarışını tesadüf zannedenler bugün gerçek gücünü izleyebilirler. Mesafe konusunda sorun yaşamaz ise bizce kazanacaktır. BANKO değerlendirilebilir.

 

3.AYAK: Formunu arttırdığı gözlemlenen ************** dikkat.  **************  mükemmel formunu koruyor. ************** ,************** ve ************** diğer rakipleridir.

 

4.AYAK: ************** kendisine uygun rakipler yanında bir kez daha kazanabilir. Sürpriz konumda olan ************** ise aslen çimi daha iyi koşar deniliyor. Üstelik yarış içinde gücünü sonradan alan sürekli ivmelenen bir tay. Yani iş mücadeleye kalırsa sonlarda yazmayanları terletebilir.

 

5.AYAK: ************** , **************ve ************** üçlüsünden bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

6.AYAK: Yarış içi şartları lehine bulduğunda inatçılığını gösteren ************** bugün benzer şartlarda kazanmasını bilecektir. Sürpriz BANKO

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]