12 Nisan 2019 Cuma Kocaeli Altılı Tahminleri Bülten Program

12 Nisan 2019 Cuma Kocaeli Altılı Tahminleri Bülten Program

12 Nisan 2019 Cuma Kocaeli Altılı Tahminleri

 

1.AYAK: İş sprinte kalırsa diye muhakkak yazmamız önerilen ************* önceliğinde yarış içi iyi yerde konumlanması beklenen ************* kuponlara eklenmeli.

2.AYAK: ************* form tutmuş, artık iyi koşmaya başlayacaktır. Buraya çok iddialı geleceği aktarılan ************* ve sprintte geç kalmazsa mutlaka kazanır denilen takip atımız ************* yazıp rahat izlemek lazım.

 

3.AYAK: Takip için önerilen bugün yarın kazanır diye not aldığımız ************* yanına yine iddialı olan ************* yazalım zira muhtemelen ikisinden biri kazanacaktır.

 

4.AYAK: Kendisine göre nispeten uygun rakipler yanında *************  öne çıksa da yakın zamanda kazanır tüyosu gelen ************* ve ************* gibi takip atlarını da yazalım.

 

5.AYAK: Muhtemelen herkesin çok at yazdığı bir koşuda biz BANKO yazacağız. Bu pistte beklentilerin yüksek olduğu ************* yarış içi avantajlarını değerlendirip kazanmasını bilecektir.

 

6.AYAK: Grup zor olsa da ciddi rakiplerine göre yarış içi avantajları olan ************* bizim favorimizdir. ************* ve ************* dışında rakibi olması zor  görünüyor.

 

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44