12 Ocak 2019 Adana Altılısında Tüyolu Çok Sağlam Bankoyu Kaçırmayın

12 Ocak 2019 Adana Altılısında Tüyolu Çok Sağlam Bankoyu Kaçırmayın

12 Ocak 2019 Adana Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

12 Ocak 2019 Adana

 

1.AYAK: ************  iyi koşup kazanmayı beceremeyen bir isim olsa da ara sonrası gördüğü yarışlar ve artan formu ile bugün çok iddialı. ************ ve  ************ bugün için ahırdan önerilen diğer isimlerdir.

 

2.AYAK: ************ önceki yarışında formunu bulunca çok koşar demiştik, artık bu tip gruplarda kolay kazanırsa şaşırmamalı . Bugün için ahırdan da önerilen ************ rakip yazarsak rahat izleyebiliriz. Çok daha sürprizde yakınlarda bomba yapması muhtemel ************ değerlendirebiliriz.

 

3.AYAK: Sık koşuyor olsa da ************ ahır ekibinin iddialı olması ile favorimiz.  ************ ve ************ yarış içi şartlardan dolayı ciddi rakip olarak yazalım. ************ ilgilileri çok iddialı ama yarışlarda yoklar, biz yine de ihmal etmeyelim.

 

4.AYAK: ************ şu sıralar üsün formu ile bu grupta çok farklı konumda. Banko tercih edilebilir ama binicisi en ufak bir hata yaparsa ikisi de formda eküriler ************ devreye girerler.

 

5.AYAK: ************ için bir grup aşırı iddialı. Sakatlanmadıkça geçilmez diyorlar o derece. BANKO

 

6.AYAK: Bu koşu genelde herkesin çok at yazacağı bir ayak olacak, ancak uzman yorumcularımızın detaylı bilgiler sonucu yarış içi tüm şartlar lehine olan ************ ‘ın kolay kazanması gerektiği kanatine vardığını belirtelim. BANKO yazabiliriz.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.