12 ocak 2020 izmir altılı ganyan bomba atları ve SAĞLAM BANKO

12 ocak 2020 izmir altılı ganyan bomba atları ve SAĞLAM BANKO

12 ocak 2020 izmir altılı ganyan bomba atları

 

*1.AYAK:* ************** iyi gruplardaki sergilediği güzel performansını koruduğunu mükemmel çalışmaları ile onaylamış durumda. Bugün yaşça büyük rakiplerini geride bırakabilir. Rakip yazacaklara öncelikle takip atımız ************** değerlendirmelerini öneririz.

 

*2.AYAK:* Günün zor koşusunda sadece ************** için son yarışlarını görmezden gelin denildi. Toparlandıysa muhtemelen bugün çok koşacaktır.

 

*3.AYAK:* İyi atların kalabalık koşusunda özellikle burada sıkı hazırlandığı söylenen ************** dikkat etmenizi öneriyoruz. Yarış içi şartların lehine gelişeceği  ************** da bomba yapabilir.

 

*4.AYAK:* İlk yarışlarında düzenli hazırlıkları ile ************** ahır önerisi olarak geldi. Görüntü olarak fena değil denilen ************** eklenebilir.

 

*5.AYAK:* ************** uzun süredir takibimizde olan isim. Yarış içi bazı şanssızlıklarından dolayı kaybetse de bugün uygun grupta kazanacaktır.. SAĞLAM BANKO

 

*6.AYAK:* İnişli çıkışlı performansları ile pek güven vermeyen atların mücadelesinde ************** mutlaka yazın, son yarışındaki dirençli görüntüsü çok beğenildi. bugün boş kilo ve mesafe avantajını kullanıp sürpriz yapabilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.