12 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Tüyolu kupon

12 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Tüyolu kupon

12 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Tüyolu kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

12 Şubat 2019 Adana

 

1.AYAK: *********** ve *********** ahırdan önerilen ikili oldu. Ciddi rakiplerinin eksik koşma ihtimali yüksek olduğundan bu ikiliyi biz çok önde tutuyoruz. Hatta daha da sürprizde *********** değerlendirilebilir.

 

2.AYAK: Geri giden formu ile ***********  bugün hiç şans verilmese de bizce değerlendirilmeli zira yarış içi bir sorunu var, o çözülürse bombayı patlatacaktır. Takipteki sürpriz isim *********** dan bugün beklentiler yüksek dikkat.

 

3.AYAK: *********** bu yarışa hedefli giriyor. Mesafeyi çok seven *********** ihmal edilmemeli. Bu iki at dışına çıkmaz.

 

4.AYAK: Urfada çok iddialı gittiğini öğrendiğimiz *********** sürprizi yapabilir dikkat. ***********  ise yarış içi şartlardan dolayı çok şanslı konumda. Sigorta olarak tüm şartları lehine bulan *********** ekleyebiliriz.

 

5.AYAK: *********** ** yine kazanmayı başaracak hamleler peşinde. Çünkü yarış erken kızışacak ve sonlarda toplama görevi ** kalacak. Ancak bu şartların yaradığı bir de kaliteli isim *********** var ki gücünü koşarsa zaten kimse direnemez. Bu koşu da iki at ile çok sağlam olur.

 

6.AYAK: Günün en zor koşusu olacaktır. Bütçe doğrultusunda *********** , *********** , *********** yazınız.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.