12 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

12 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

12 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

12 Şubat 2019 Kocaeli

1.AYAK: İş sprinte kalırsa ************* şanslı olur, iyi hazırlanan ************* ve ************* ile birlikte bu kez ilgililerinin iddialı olduğu ************* kuponlara yazalım.

2.AYAK: ************* için çok kesin bir şekilde kazanacak diye duyumlar geldi.

3.AYAK: Kesiklikle iki at ************* ve ************* arasında bir yarış olmasını bekliyoruz. ** stili rakibinden dolayı eledik ve yarış içi şartlar tamamen bu iki safkana yarayacaktır.

4.AYAK: Tüm safkanların şansı eşittir. ayırım yapmadan *************, *************yazalım.

5.AYAK: ************* son yarışında pek te lehine gelişmeyen şartlarda kazanmıştı. Bugün çok daha iyi şartlarda daha rahat kazanması lazım. Ama güven olmayan karakteri sorun teşkil edebilir. Bütçeler doğrultusunda ya tek ya çok at şeklinde burayı geçebilirsiniz.

6.AYAK: ************* formunu buldu ve artık bu gruplarda kolay kazanmalı yorumu geldi. ************* için de bugün yarın kazanır denilmişti ama inat ediyor kazanmamaya. ************* sigorta olarak yazılırsa burası sağlama alınır.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.