12 şubat 2020 istanbul altılı yorumlarımız

12 şubat 2020 istanbul altılı yorumlarımız

12 şubat 2020 istanbul altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazın. İlgililerinin titizlikle hazırlayıp hedef yaptıkları AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir dikkat.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ son dönemde hız verdikleri çalışmaları ile ilk yarışlarına iyi katılacaklarını gösteren isimler.

 

*3.AYAK:* Ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabileceği şartlarda yarışacak. Takip atımız  AT İSMİ GİZLİ daha sert gruplarda bile adını duyurabilecek bir isim. AT İSMİ GİZLİ ise pistte beğenilen ve önerilen bir isim.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ciddi rakiplerinin arası olmasını değerlendirip bu grupta kazanmayı başarabilir. Eğer yine geçilecek bir ata ararım derse formda isimlerden AT İSMİ GİZLİ ciddi rakip olarak yazılabilir. Dinçlik yarışlarını iyi yapan AT İSMİ GİZLİ kalitesini yansıtırsa bu grubu kolay geçebileceği unutulmamalı.

 

*5.AYAK:* Ahır ekibinin çok güvendiği AT İSMİ GİZLİ yarış içi büyük bir hata yapmazsa kazanmaya yakındır. 

 

*6.AYAK:* Beklenen bombayı yapamayınca formunda gerilemeler gözlemlenen AT İSMİ GİZLİ tekrar dinlenerek katılacağı bu koşuda çok farklı bir yarış sergileyebilir. AT İSMİ GİZLİ bu pistte iyi hazırlanmış. AT İSMİ GİZLİ için rakipler uygun, her an ters koşabilir dikkat.

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.