12 temmuz bursa altılı ganyan sağlam kupon arayanlar

12 temmuz bursa altılı ganyan sağlam kupon arayanlar

12 temmuz bursa

 

1.AYAK:  İlgililerinin çok güvendiği AT İSMİ bugün çok sürpriz konumdayken mutlaka değerlendirilmeli zira kazanırsa ortada kupon kalmaz. Çok iyi hazırlandığı söylenen AT İSMİ ise altılı ganyan kuponlarınızda yer alsın. AT İSMİ sigorta.

 

2.AYAK: Şu sıralar çok farklı gözüküyor, yakında bomba yapar diye not edilen AT İSMİ dikkat. Takibe almamız önerilen AT İSMİ ve AT İSMİ ikilisi de bu koşuda değerlendirilmeli.

 

3.AYAK: Grubun kaliteli ve dezavantajı olmadan yarışacak ismi AT İSMİ öncelikle yazılmalı. Yine güç bakımından üstün ama bazı dezavantajları bulunan AT İSMİ ve AT İSMİ ihmale gelmezler. AT İSMİ ise bu aralar çok formdaymış dikkat.

 

4.AYAK: AT İSMİ çok formda oluşundan dolayı favoriliği hak ediyor, hatta birçok kesim banko olarak yazacaktır. Lakin yarış içi şartlardn dolayı iddialı olabilecek kapasitedeki AT İSMİ bugün için ihmal edilmemeli.

 

5.AYAK: Ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ ve son yarışında gösterdiği kabiliyeti ile bugün çok şanslı olur denilen AT İSMİ ikilisini muhakkak yazmanızı öneriyoruz.

 

6.AYAK: Bir türlü istenileni veremeyen AT İSMİ için denemeler sürüyor, ufak problemi giderildiği gün bombayı patlatacaktır. Stiline uygun binicisi ile AT İSMİ çok koşar. AT İSMİ ve AT İSMİ takipteki atlarımız. AT İSMİ ise bu kez sevdiği mesafede kazanmayı hedefliyor.

 

 

NOT: AT İSMİ herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.