13 ağustos pazartesi bursa altılı yorum ve tahminleri

13 ağustos pazartesi bursa At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

13 ağustos pazartesi bursa ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  ***** atı tanıyan binicisi ile yine çok şanslı. ***** ise bu grupta güç olarak karaçeliğe en yakın at. İkisi ayırılmamalı.

2.AYAK: *****ahırlar çevresinde çok tutuluyor. Hatta çok yüksek ikramiye hedefleyen büyük kuponlar da banko yazacak. Normal kuponlarımıza banko yazabiliriz fakat sağlam kuponlara birkaç isim daha önereceğiz. En azından takip listenizde olsun. ***** öncelikle değerlendirin. *****, *****daha sonra eklenebilir.

3.AYAK: ***** düzeldi bilgisi geldi mutlaka yazın.  ***** ve *****  yakın zamanda bomba hazırlığında dikkat.  ***** kalite kontejanından , *****  ise yarış içi avantalarından dolayı yazılmalı. ***** ve ***** daha sonra eklenebilir.

4.AYAK:  İyi yarışları ile bu grupta sivrilen ***** kazanmaya yakın. BANKO olarak değerlendirebiliriz.

5.AYAK: ***** yanına mutlaka ***** yazınız. *****  ile burası geçilebilir.

6.AYAK: ********** ve ***** ahırdan önerilen üçlü oldu.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.