13 ağustos salı Ankara Günün Sağlam Bankoları

13 ağustos salı Ankara Günün Sağlam Bankoları

İlk altılı 2.Koşuda Kalitesini henüz yansıtamayan YILDIZLI BÜLTEN kum pistte koşarım derse bu rakipleri kolay geçebilir.

 

1.AYAK:  Bu şartlarda çok koşması beklenen YILDIZLI BÜLTEN ile tekrar ankara pistinde kazanmaya getirilen YILDIZLI BÜLTEN kuponlara yazılmalı.

2.AYAK: Yarış gören YILDIZLI BÜLTEN bu kez çok etkili olacaktır. Şu sıralar çok kötü grafik çizse de gücünü yansıttığında bomba yapacak olan YILDIZLI BÜLTEN sürprizde değerlendirilebilir. Bugün yarın kazanır diye not ettiğimşz YILDIZLI BÜLTEN ile ahır önerisi olarak mutlaka yaz denilen YILDIZLI BÜLTEN kuponlarda olsun.

 

3.AYAK: Kendisine göre çok uygun rakipler yanında YILDIZLI BÜLTEN bu şartlarda banko yazılabilir fakat kazanma karakteri de pek güven vermiyor. Yani ** ve diğerleri diye koşu ayrılabilir. 

 

4.AYAK: Yarış erken süratlenirse yine YILDIZLI BÜLTEN iyi bir sonuç alacaktır. Form durumu iyi olan YILDIZLI BÜLTEN, boş kilosu ile önlerde kalacak diri safkan YILDIZLI BÜLTEN rakip olarak yazılmalıdır.

 

5.AYAK: İlgililerinin iddialı olduğu YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı. İlk yarışından bu yana kazanması çok sürmez cümleleri kurulan YILDIZLI BÜLTEN bugün beklenen bombayı patlatabilir. Diğer formda isimler YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ile biz yazmadığımızda muhtemelen kazanacak olan YILDIZLI BÜLTEN sigorta amaçlı eklenebilir.

 

6.AYAK: Muhtemelen çok at yazılacak bir koşu. Pek şans verilmeyen YILDIZLI BÜLTEN  bizim bir süredir takip ettiğimiz bir isim. Bu kez daha erken sprinte başlayıp önlerde tutunabilirse bomba yapma şansı artar. YILDIZLI BÜLTEN  için yine şartlar müsait. Bu sıralar form düşüklüğü gösterse de yarış içi şartlar lehine gelişirse YILDIZLI BÜLTEN bize güzel bir sprint izlettirebilir

.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.